Дисциплины

Дисциплины преподаваемые на кафедре

 

Вітаємо Альбовську Юлію

 

 

Білоруському державному технологічному університеті відбувся міжнародний конкурс дипломних робіт і проектів випускників 2016 року серед вищих навчальних закладів лісового профілю країн СНД за спеціальностями "Лесоінженерна справа", "Технологія деревообробних виробництв" і "Машини і обладнання лісового комплексу". Випускниця ННІ Технічного сервісу ХНТУСГ Альбовська Юлія нагороджена Дипломом І ступеню міжнародного конкурсу. Керівник – доцент кафедри ДТСЛК Градиський Ю.О. Поздоровляємо і бажаємо подальших успіхів !

 

Обновлено (18.05.2017 10:30)

 

Кафедра деревооброблювальних технологій і системотехніки лісового комплексу

Кафедра деревооброблювальних технологій і системотехніки лісового комплексу Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П.Василенка входить до складу навчально-наукового інституту технічного сервісу ХНТУСГ, її засновано 5 грудня 2003 року.

 Suscka_A.jpg
           Завідувач кафедри – канд. екон. наук, доцент
Суска Анастасія Анатоліївна.

 

 

 

                               

  Кафедра є випускаючою за двома освітніми програмами:

– «Дизайн, конструювання і технології меблів та дерев’яного домобудування» (бакалаврат за денною і заочною формами та магістратура за денною формою);

– «Машини та обладнання деревообробних підприємств, садово-паркових і лісових господарств» (спеціальність «Галузеве машинобудування») – бакалаврат і магістратура за денною і заочною формами.

Обновлено (21.02.2017 10:01)

 

Фильм о кафедре и наших специальностях

 

Этот фильм – о кафедре и специальностях «Технологии деревообработки» и «Оборудование лесного комплекса». Вы уведите наши аудитории и мастерские, компьютерный класс и лаборатории. Преподаватели расскажут о сегодняшнем дне и перспективах отрасли, специальных дисциплинах и возможностях трудоустройства, а студенты … Впрочем, не будем пересказывать – лучше просто посмотрите фильм!

 
Еще статьи...
Оголошення

formi 

Центр дистанційного навчання

Сторінка на Facebook

Сторінка в Google+

Red-signin Google base 44dp

Кафедра у Вконтакте

Адрес
Харьков 61111
пр. Юбилейный ,65-Г
тел. (0572) 62-21-25, 
E-mail:  kafdtslk@gmail.com
             kafolk@bigmir.net
Пошук
Google+