Екскурсія до ДП «Харківська лісова науково-дослідна станція»

Лісівництво та озеленення

14.09.2017,відбулася ознайомча екскурсія до вищезазначеної станції,у якій прийняли участь студенти 1-го та 3-го курсу спеціальності "Лісове господарство" та "Деревооброблювальні технології".

img 1668

 

Відвідування цього науково-дослідного осередку стало вже традицією:ще по дорозі до колишнього Данилівського лісгоспу викладачі ділилися спогадами про минулі відвідування, зустрічі з працівниками про шефську допомогу,яку надавали наші студенти лісгоспу. Щорічно цією організацією створюється близько 30 га лісових культур, серед яких є цінні породи,такі як: горіх чорний, ялина звичайна, сосна кримська, липа дрібно-листна, клен гостролистий та ін.

IMG 1682    IMG 1685

На селекційно-насінневому комплексі щорічно вирощуються двісті тисяч сіянців стандартних порід та близько п’ятнадцяти тисяч штук посадкового матеріалу більш як 30 видів декоративних порід.

 

IMG 1677   IMG 1676

Ось і зараз студентів зустрів директор дендропарку Мостепанюк Ю.А. Співробітниками лісгоспу був показаний садивний матеріал хвойних та листвяних порід,а саме: горіху-волоського,сосен,ялин,ялиць,різних видів ялівців та туй,а також листвяних порід. Дуже вразила студентів магонія падуболистна,яка змінує своє забарвлення на протязі року 3 рази.Екскурсоводами було відмічено,що садивний матеріал вирощується в умовах максимально наближених до природних,вже адаптованих,тому такий матеріал характеризується підвищеною стійкістю до хвороб та шкідників.

 IMG 1674   IMG 1700

Студенти з цікавістю оглянули територію дендропарку,в якому знаходиться більше двохсот найменувань рослин.А наприкінці нашої мандрівки-екскурсії на викладачів та студентів очікувала смачна польова каша з м’ясом!

 IMG 1702   IMG 1681

Приємно було відмітити, що студенти вже йдучи на зупинку маршрутки, щоб їхати у Харків, жваво обговорювали ліс, чудову сонячну погоду і серед них усіх, представників різних курсів і спеціальностей, начеб було розлита одна думка: «Як гарно,що ми тут! Ми-усі разом! Ми-одна кафедра. Одна сім’я!».

Хочеться висловити слова подяки працівникам лісгоспу за чудову зустріч та приємні враження!

 
Просмотров: 701
Оголошення

 

веркуін5кргон6о65гн56р7у6оц456456орцуек 

Центр дистанційного навчання

Сторінка на Facebook

Сторінка в Google+

Red-signin Google base 44dp

Адрес
Харьков 61111
пр. Юбилейный ,65-Г
тел. (0572) 62-21-25, 
E-mail:  kafdtslk@gmail.com
             kafolk@bigmir.net
Пошук
Google+