228

  

emb    

Практика в лісових господарствах Канади і США

Can6Життя на Землі існує завдяки лісі. Ліс забезпечують людство киснем для дихання, можливістю комфортного відпочинку, а також деревиною - унікальним поновлюваних конструкційним матеріалом і паливом. І за всі ці та багато інших благ ліс вимагає всього лише дбайливого ставлення .... Зарубіжна практика, завдяки безпосередньому спілкуванню і спільній роботі, дозволяє швидше перейняти все найкраще і успішно застосовувати отриманий досвід.

 

Молодіжний форум

SAM 13543 квітня в ХНТУСГ відбувся 10-й Міжнародний форум "Молодь і сільськогосподарська техніка в ХХІ столітті".

Фотоотчет про відкриття форуму

В рамках форуму на нашій кафедрі працювала секція "Деревообробка і обладнання лісового комплексу та садово-паркового господарства", на якій були заслухані доповіді студентів 4-5 курсів спеціальностей "Обладнання лісового комплексу" та "Технології деревообробки".

На фото: доповідь В. Чумака "Акустико-емісійній неруйнівній контроль деревини и виробів з неї"

 

 

Разработка мебели для общежития

 SAM 1247

 

Студенти групи 46ТДО почали проектування меблів для общежития навчально-наукового інституту Технічного сервісу ХНТУСГ, розташованого по пр. 50-річчя ВДКСМ, 48. Розробку почали зі складання планів 2-х і 3-місних кімнат. Порадившись з мешканцями гуртожитку, визначили необхідні комплекти меблів. Габаритні розміри меблів уточнили, моделюючи її розстановку в кімнатах. Проектування здійснюється в системі БАЗИС-8, переданої нашому університету на семинаре.

 

3D-проектування меблів з масивної деревини

SAM 1305

 

Принципова перевага 3D-моделювання майбутнього виробу полягає в автоматичному контролі приєднувальних розмірів деталей, що утворюють складальні одиниці. Виявляються невідповідності швидко виправляються. Маючи в своєму розпорядженні бібліотекою виконаних проектів, можна швидко модифікувати їх під потреби нових замовників, використовуючи вже апробовані конструкторсько-технологічні рішення. Спрощується і розробка конструкторської документації - складальне креслення вироби та робочі креслення деталей випускаються автоматизовано.

 

Посібники для курсового і дипломного проектування

Freud

Доступні для скачування каталоги дереворежущих інструментів (дискові і стрічкові пилки, фрези загального призначення, фрези для виготовлення столярно-будівельних виробів, фрези для зрощування) в pdf-форматі.

 

Запрошуємо підприємства-виробники і дилерів до співпраці в навчанні студентів на прикладах інноваційних інструментів і обладнання для обробки дерева.

 

Каталоги призначаються для застосування в курсовому і дипломному проектуванні. Перед замовленням інструментів уточнюйте параметри у виробників і дилерів.

 

 

Практическое занятие в НПО «Днепро»

IMG 5501

Очередное занятие в НПО «Днепро» было посвящено особенностям конструкции новых моделей станков, применяемых при изготовления корпусной мебели – форматно-раскроечного станка, пильного центра с числовым программным управлением (ЧПУ) для одновременного раскроя пакета плит, сверлильно-пазовальный станок с ЧПУ и обрабатывающего центра с ЧПУ фирмы SCM, а также кромкооблицовочных станков (с ручной подачей и проходного). Благодарим специалистов НПО «Днепро» за подробный рассказ и ответы на многочисленные вопросы студентов.

 

Первокурсники изучают столярное дело

 SAM 1260 

 

Изменяются инструменты и приспособления, появляются новые станки и материалы, но неизменным остается первое практическое задание будущего технолога деревообработки – сделать табурет…

 
Оголошення

 

веркуін5кргон6о65гн56р7у6оц456456орцуек 

Центр дистанційного навчання

Сторінка на Facebook

Сторінка в Google+

Red-signin Google base 44dp

Адрес
Харьков 61111
пр. Юбилейный ,65-Г
тел. (0572) 62-21-25, 
E-mail:  kafdtslk@gmail.com
             kafolk@bigmir.net
Пошук
Google+