123456789,,,,

 

Посібники для курсового і дипломного проектування

Freud

Доступні для скачування каталоги дереворежущих інструментів (дискові і стрічкові пилки, фрези загального призначення, фрези для виготовлення столярно-будівельних виробів, фрези для зрощування) в pdf-форматі.

 

Запрошуємо підприємства-виробники і дилерів до співпраці в навчанні студентів на прикладах інноваційних інструментів і обладнання для обробки дерева.

 

Каталоги призначаються для застосування в курсовому і дипломному проектуванні. Перед замовленням інструментів уточнюйте параметри у виробників і дилерів.

 

 

Практическое занятие в НПО «Днепро»

IMG 5501

Очередное занятие в НПО «Днепро» было посвящено особенностям конструкции новых моделей станков, применяемых при изготовления корпусной мебели – форматно-раскроечного станка, пильного центра с числовым программным управлением (ЧПУ) для одновременного раскроя пакета плит, сверлильно-пазовальный станок с ЧПУ и обрабатывающего центра с ЧПУ фирмы SCM, а также кромкооблицовочных станков (с ручной подачей и проходного). Благодарим специалистов НПО «Днепро» за подробный рассказ и ответы на многочисленные вопросы студентов.

 

Первокурсники изучают столярное дело

 SAM 1260 

 

Изменяются инструменты и приспособления, появляются новые станки и материалы, но неизменным остается первое практическое задание будущего технолога деревообработки – сделать табурет…

 

Конкурс студентських наукових робіт

 SAM 1252 

 

Студент групи 45ТЛ спеціальності «Обладнання лісового комплексу» Артем Семенко зайняв ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Машини для земляних, дорожніх і лісотехнічних робіт», представивши роботу "Акустико-емісійне діагностування підшипників кочення машин для земляних і лісотехнічні робіт».

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

 

 

Экскурсия на мебельное предприятие «АККО-Инвест»

IMG 5534При изготовлении корпусной и мягкой мебели все шире применяются станки с числовым программным управлением. Таким станкам присуща высокая точность и скорость обработки детали. Станки с ЧПУ особенно эффективны при обработке деталей сложной формы, имеющих разнообразные скругления и более сложные сопряжения поверхностей. На предприятии «АККО-Инвест» наши студенты изучили оборудование с ЧПУ фирмы HOMAG. 

В Украине деревообрабатывающие станки с ЧПУ выпускает, в частности, ООО «Артель» ЛТД (г.Николаев), представитель которой выступил с докладом на семинаре «Инновационные технологии, оборудование и инструмент для производства мебели», проведенном нашей кафедрой.

 

Випуск магістрів - 2014

DSC 0021

 

У навчально-науковому інституті Технічного сервісу відбулися захист дипломних робіт і випуск магістрів. Кращі студенти, серед яких і випускники нашої кафедри - призери Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Обладнання лісового комплексу», удостоєні дипломів з відзнакою. Вітаємо магістрів!

 

Науково-практичний семінар «Інноваційні технології, машини і обладнання для сталого розвитку лісового господарства України»

 

У Харкові відбувся другий семінар «Інноваційні технології, машини і обладнання для сталого розвитку лісового господарства України», організований кафедрою деревообробних технологій і системотехніки лісового комплексу (ДТСТЛК) ХНТУСГ, Державним агентством лісових ресурсів України, Українським науково-дослідним інститутом лісового господарства і агролісомеліорації ім. Г.Висоцького та Обласним управлінням лісового та мисливського господарства Харківської обласної державної адміністрації.

Учасники семінару дізналися про новинки галузевого машинобудування, перспективи використання малої механізації, унікальних технологіях виробництва біопалива другого покоління і новітньої методології підготовки лісонасіннєвої матеріалу. На запитання представників лісгоспів відповіли вчені і виробничники.

 
Оголошення

formi 

Центр дистанційного навчання

Сторінка на Facebook

Сторінка в Google+

Red-signin Google base 44dp

Адрес
Харьков 61111
пр. Юбилейный ,65-Г
тел. (0572) 62-21-25, 
E-mail:  kafdtslk@gmail.com
             kafolk@bigmir.net
Пошук
Google+